Smart TV Tamiri

Smart TV Tamiri

Smart televizyonlar birkaç aparat yardımı sonucu internete bağlanma özelliğine sahip cihazlardan sosyal medya uygulamalarını kullanabilir isterseniz birçok oyun ve uygulamayı çalıştırabilirsiniz. Günümüzde birçok televizyon kullanıcısı tarafından oldukça fazla tercih edilen bir model olarak hepimizin hayatına girmiş bulunmaktadır.
Smart televizyon yetkili servisi internete bağlanma özelliğine sahip olan bu cihazların her türlü onarım,bakım ve kurulumu ile ilgilenmektedir. Teknolojiyi artık televizyonlarınızda da kullanmanızı sağlayan bu uygulamanın keyfini doyasıya yaşayabilmek için mutlaka yetkili teknik servisten yardım almanız gerekmektedir. Çünkü oldukça hassas özelliğe sahip olan bu model televizyonlara amatörce yapılan bakım ve onarımlar kalıcı hasar verebilmektedir.
Firmamız güler yüzlü,müşteri odaklı sunduğu hizmet ile farkını ortaya koymuş ve böylece en çok tercih edilen teknik servislerden birisi durumuna gelmiştir. En hızlı hizmeti en düşük maliyet ile sunma özelliğine sahip servisimiz ile sizin bir telefon kadar uzağınızdayız. Bizim ile ilitişe geçerek bu konforu yaşamaya başlayabilirsiniz.
İletişim Formundan veya Telefonlarımızdan Bize Ulaşabilirsiniz. Ekibimizin Yapmış Olduğu Tüm İşler Ekonomik ve Garantilidir.

08502269775
Aynı Gün Servis

60%

Uzman Kadro

75%

Yerinde Onarım

80%

TAMİR ETTİKLERİMİZ

Led Tv Tamiri

İnceleyin

Smart TV Tamiri

İnceleyin

LCD Televizyon Tamiri

İnceleyin

Plazma Televizyon Tamiri

İnceleyin

Panel değişimi

İnceleyin

Panel onarım

İnceleyin

Power kart

İnceleyin

Main kart

İnceleyin

ACİL DESTEK İÇİN ARAYIN